تاتو مینیمال

تاتو مینمال

معرفی

به عمل ایجاد طرح و نقش‌های ماندگار بر روی پوست بدن، تتو یا تاتو گفته می‌شود.

بعضی از افراد تتوهای بزرگ دوست دارند و برخی کوچک و فانتزی و برخی تاتو های خیلی کوچک یا اصلاحا تاتو ریز  دوست دارند..

این طرح ها مدلهای تتوها با اندازه ریز و فانتزی می باشند که با نام تاتو مینیمال شناخته می شوند. تتو مینیمال انواع و اقسام طرح دارد. طرح های ریز  و زیبا که میتواند رنگی یا تریبال یا داتورک و یا هر سبک دیگری نیز باشد.

تاتو مینیمال
تاتو مینیمال

برای افرادی که دوست دارن تاتو خود را مخفی نگه دارند، این نوع تاتو ایده بسیار خوبی میباشد. همچنین باید توسط تاتو کار حرفه ای اجرا شود زیرا به دلیل ظریف و کوچک بودنش جای هیچ گونه خطایی برای آرتیست نمیگذارد. در مجموعه سالن تهران  در غرب تهران (سعادت آباد) با وجود بهترین تاتو آرتیست های خانم در غرب تهران (سعادت آباد) شما میتوانید تتو های مینیمال جذابی را روی پوست با ارزش خود داشته باشید.

چرا تاتو مینیمال:

زیرا این سبک دارای ایده ها و دیدگاه های مفهومی بسیار عمیقی هستند که در عین سادگی بسیار شگفت انگیز می باشند و جزییات را زیاد برجسته نمی کند و با تکیه ای که بر سادگی طرح می کند انتقال مفاهیم را به خوبی و زیبایی هر چه تمام تر به انجام می رساند. این زیبایی را می توان ماحصل نسبت های موازی خطوط و سایه روشن های ملایم و نهایتا شکل های هندسی ساده عنوان کرد.

بهترین تاتو کار بدن سعادت آباد تهران
بهترین تاتو کار بدن سعادت آباد تهران

یکی از مهمترین ویژگی هایی که این نوع سبک دارد:

  1.  دقت

  2.  اختصار

  3. وضوع زیاد ترکیب در اصل نقاشی هستند هستند که تا حدود خیلی زیادی به درک معنای درونی طرح کمک می کنند و این همان اصلی است که در خلاقیت به آن تکیه می شود.

افرادی که به این نوع طرح ها گرایش پیدا می کنند معمولا به جزییات و نقاشی های خیلی شلوغ تمایل چندانی ندارند و دوست دارند که با توجه به ذهنیتی که دارند ریشه آن را در نظر بگیرند و جزییات غیر ضروری را نادیده بگیرند.

هر سبکی دارای خصوصیات منحصر به فردی است که می تواند در بازه زمانی مختلف هواداران متفاوتی را نیز داشته باشد. سبک مینیمال نیز از این قضیه مستثنی نیست و خصوصیات خاص خود را دارد و که یکی از آنها بسیار جالب توجه است.

تاتو مینیمال ریز در غرب تهران
تاتو مینیمال ریز در غرب تهران

اینکه طرحی را که افراد بر روی بدن حود با اشکال و نماد های خیلی ساده حک کرده اند امکان دارد صرفا برای خود آنها قابل درک باشد و دیگران درک چندانی از این قضیه نداشته باشند. بر همین اساس است که افراد غیر در صورت مشاهده این نوع تتو ها سعی می کنند بیشتر در باطن فرد رخنه کنند و به چرایی آن بپردازند.

تاتو مینیمال روی پا الماس
تاتو مینیمال روی پا الماس

محل تتو مینیمال و ساده روی بدن

به دلیل اینکه در اندازه های بسیار کوچک حک می شوند، افراد را قادر می سازند که تقریبا در هر جایی که دوست داشته باشند آنها را مورد استفاده خود قرار دهند. به طور معمول طرح هایی که اجرا می شود مطمئنا بار معنایی خاصی برای شخص دارند و با توجه به اینکه محل تاتو نیز می تواند در مفهوم آن تاثیراتی داشته باشد، مکان را انتخاب می کنند.

البته در برخی دیگر از طرح ها نیاز به دیده شدن دارند و باید آن را جایی خالکوبی کرد که بدون هیچگونه پوششی باشد و در معرض دید عموم قرار بگیرد و برعکس آن در برخی دیگر از موارد لازم است قسمت هایی از بدن که معمولا پوشیده است برای این کار مورد استفاده قرار بگیرد.

پاها، روی انگشتان دست، ساق پا، داخل مچ دست، روی بازوی دست، روی گردن, ترقوه, ستون فقرات,  روی پهلو, وسط سینه,  … از جمله مکان هایی هستند که سبک مینیمالیستی استفاده می شوند.

تاتو مینیمال لاینی در تهران
تاتو مینیمال لاینی در تهران

انواع تتو مینیمال و ساده

کاربرد آن ها همانند دیگر سبک ها دارای انواع مختلفی است که امکان دارد در برخی موارد با دیگر سبک ها تشابهاتی نیز داشته باشند، اما به طور حتم یک سری موارد هستند که متمایز کننده آن با بقیه طرح ها است که در ذیل به آنها می پردازیم.

از انواع طرح های مینیمال می توان به طرح ماهی, بال فرشته, تاریخ تولد, گل رز یا انواع گل ها, فونت های فارسی یا انگلیسی و … از جالب توجه ترین اشکالی هستند که بسیار مورد توجه خانم های جوان قرار گرفته اند و شما میتوانید در بخش گالری  تصاویر بعضی از طرح ها را مشاهده نمایید. این طرح ها شاید به دلیل آنکه ریز و کوچک می باشد و بر روی مچ دست یا ترقوه, ساق پا, وسط سینه و نیز جاهای دیگر خالکوبی می شود طرفدار زیادی داشته باشند. ماهی می تواند نماد آزادی در یا را دارد و بیشتر خانمهای جوانی که این تصورات را دارند به این تاتو روی می آورند.

مرکز تخصصی تاتو در سعادت آباد
مرکز تخصصی تاتو در سعادت آباد

تاتو ست: نشانه از ارتباط عمیق و ماندگاری

استفاده از تاتو به عنوان نمادی از ارتباطات و اتحادها به مفهومی جدید پیش می‌برد. این روزها، تاتو ست بین خواهران، برادران، دوستان یا زن و شوهرها جایگاه ویژه‌ای یافته است. این نوع از هنر بدنی نه تنها یک طرح زیبا ایجاد می‌کند بلکه ارتباطات عمیق و ماندگاری را هم نمایان می‌سازد.

تاتو ست چه مزایایی دارد؟

  1. اتحاد و اتفاق ذهنی: هرکسی که تاتو ست با دیگران داشته باشد، نشانه از یک اتحاد و اتفاق ذهنی قوی است. این یک اظهارنامه از این نکته است که این افراد نه تنها به عنوان افراد جداگانه بلکه به عنوان یک گروه یا خانواده واحد در نظر گرفته می‌شوند.
  2. خاطره‌سازی دائمی: تاتو ست به مثابه یک خاطره دائمی عمل می‌کند. زمانی که این افراد نگاهی به تاتوهایشان می‌اندازند، خاطرات زیبا و لحظات خوبی که با یکدیگر داشته‌اند، زنده می‌شوند.
  3. هماهنگی و توازن: تاتو ست یک ابزار برای بیان هماهنگی و توازن بین افراد است. طرح‌ها و نمادها می‌توانند عناصر مشترکی را نشان دهند و به هر فرد این امکان را بدهند که بخشی از یک وحدت بزرگتر باشد.

چگونه یک تاتو ست را انتخاب کنیم؟

  1. مشورت و توافق: قبل از انتخاب طرح، مهم است که اعضای گروه یا زن و شوهران با یکدیگر مشورت کرده و توافق داشته باشند.
  2. تاکید بر مفهوم: طراحی تاتو باید یک مفهوم یا احساس خاص را بازتاب دهد که برای اعضای گروه مهم است.
  3. استودیو و تاتوئیست معتبر: انتخاب استودیوی تاتو و تتو آرتیست با تجربه و معتبر نیز بسیار اهمیت دارد. که در مجموعه سالن زیبایی تهران (سعادت آباد) بهترین تاتو کار های خانم حضور دارند که میتوانند بهترین تجربه از داشتن تتو رو به شما عزیزان هدیه کنند.

با تاتو ست، افراد نشان می‌دهند که ارتباطاتشان تا ابدی و خاص است و همیشه در قلب و ذهن یکدیگر هستند.**

در مرکز تخصصی تاتو بدن در غرب تهران محدوده سعادت آباد (شهرک غرب, شهرک مخابرات, اوین, فرحزاد, تهران ویلا) که بهترین تاتو کار های بدن خانم را نیز در بر دارد شما عزیزان میتوانید جهت دریافت مشاوره رایگان با همکاران ما تماس بگیرید.

مرکز تخصصی آموزش تاتو بدن در غرب تهران (سعادت آباد)

مرکز تخصصی آموزش حرفه ای و کامل تمامی مباحث تاتو بدن بصورت کامل.

در آموزشگاه تخصصی تاتو بدن در سعادت آباد مدرسین حرفه ای مجموعه ما شما را تا مسیر حرفه ای شدن همراهی میکنند جهت اطلاع از روند آموزش وارد صفحه آموزش تاتو بدن شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از مدرسین تاتو ما تماس حاصل فرمایید.

آموزشگاه تخصصی تاتو بدن در سعادت آباد
آموزشگاه تخصصی تاتو بدن در سعادت آباد
پیمایش به بالا
Call Now Button