تاتو مینیمال پاپیون

تاتو مینیمال

تاتو مینمال

معرفی

به عمل ایجاد طرح و نقش‌های ماندگار بر روی پوست بدن، تتو یا تاتو گفته می‌شود.

بعضی از افراد تتوهای بزرگ دوست دارند و برخی کوچک و فانتزی و برخی تاتو های خیلی کوچک دوست دارند..

تاتو مینیمال فونت فارسی
تاتو مینیمال فونت فارسی

این طرح ها مدلهای تتوها با اندازه ریز و فانتزی می باشند که با نام تاتو مینیمال شناخته می شوند. تاتو مینیمال انواع واقسام طرح دارد. طرح های ریز  و زیبا که میتواند رنگی یا تریبال یا داتورک و یا هر سبک دیگری نیز باشد.

برای افرادی که دوست دارن تاتو خود را مخفی نگه دارند، این نوع تاتو ایده بسیار خوبی میباشد. همچنین باید توسط تاتو کار حرفه ای اجرا شود زیرا به دلیل ظریف و کوچک بودنش جای هیچ گونه خطایی برای آرتیست نمیگذارد. در مجموعه سالن تهران شما میتوانید تاتو های مینیمال جذابی را روی پوست با ارزش خود داشته باشید.

چرا تاتو مینیمال:

زیرا این سبک دارای ایده ها و دیدگاه های مفهومی بسیار عمیقی هستند که در عین سادگی بسیار شگفت انگیز می باشند و جزییات را زیاد برجسته نمی کند و با تکیه ای که بر سادگی طرح می کند انتقال مفاهیم را به خوبی و زیبایی هر چه تمام تر به انجام می رساند. این زیبایی را می توان ماحصل نسبت های موازی خطوط و سایه روشن های ملایم و نهایتا شکل های هندسی ساده عنوان کرد.

یکی از مهمترین ویژگی هایی که این نوع سبک دارد:

  1.  دقت

  2.  اختصار

  3. وضوع زیاد ترکیب در اصل نقاشی هستند هستند که تا حدود خیلی زیادی به درک معنای درونی طرح کمک می کنند و این همان اصلی است که در خلاقیت به آن تکیه می شود.

افرادی که به این نوع طرح ها گرایش پیدا می کنند معمولا به جزییات و نقاشی های خیلی شلوغ تمایل چندانی ندارند و دوست دارند که با توجه به ذهنیتی که دارند ریشه آن را در نظر بگیرند و جزییات غیر ضروری را نادیده بگیرند.

تاتو مینیمال
تاتو مینیمال

هر سبکی دارای خصوصیات منحصر به فردی است که می تواند در بازه زمانی مختلف هواداران متفاوتی را نیز داشته باشد. سبک مینیمال نیز از این قضیه مستثنی نیست و خصوصیات خاص خود را دارد و که یکی از آنها بسیار جالب توجه است.

اینکه طرحی را که افراد بر روی بدن حود با اشکال و نماد های خیلی ساده حک کرده اند امکان دارد صرفا برای خود آنها قابل درک باشد و دیگران درک چندانی از این قضیه نداشته باشند. بر همین اساس است که افراد غیر در صورت مشاهده این نوع تاتو ها سعی می کنند بیشتر در باطن فرد رخنه کنند و به چرایی آن بپردازند.

 

محل تتو مینیمال و ساده روی بدن

به دلیل اینکه در اندازه های بسیار کوچک حک می شوند، افراد را قادر می سازند که تقریبا در هر جایی که دوست داشته باشند آنها را مورد استفاده خود قرار دهند. به طور معمول طرح هایی که اجرا می شود مطمئنا بار معنایی خاصی برای شخص دارند و با توجه به اینکه محل تاتو نیز می تواند در مفهوم آن تاثیراتی داشته باشد، مکان را انتخاب می کنند.

البته در برخی دیگر از طرح ها نیاز به دیده شدن دارند و باید آن را جایی خالکوبی کرد که بدون هیچگونه پوششی باشد و در معرض دید عموم قرار بگیرد و برعکس آن در برخی دیگر از موارد لازم است قسمت هایی از بدن که معمولا پوشیده است برای این کار مورد استفاده قرار بگیرد.

پاها، روی انگشتان دست، ساق پا، داخل مچ دست، روی بازوی دست، روی گردن, ترقوه, ستون فقرات,  روی پهلو, وسط سینه,  … از جمله مکان هایی هستند که سبک مینیمالیستی استفاده می شوند.

انواع تتو مینیمال و ساده

تاتو مینیمال گل
تاتو مینیمال گل

کاربرد آن ها همانند دیگر سبک ها دارای انواع مختلفی است که امکان دارد در برخی موارد با دیگر سبک ها تشابهاتی نیز داشته باشند، اما به طور حتم یک سری موارد هستند که متمایز کننده آن با بقیه طرح ها است که در ذیل به آنها می پردازیم.

از انواع طرح های مینیمال می توان به طرح ماهی, بال فرشته, تاریخ تولد, گل رز یا انواع گل ها, فونت های فارسی یا انگلیسی و … از جالب توجه ترین اشکالی هستند که بسیار مورد توجه خانم های جوان قرار گرفته اند و شما میتوانید در بخش گالری و یا در وبسایت Saved Tattoo تصاویر بعضی از طرح ها را مشاهده نمایید. این طرح ها شاید به دلیل آنکه ریز و کوچک می باشد و بر روی مچ دست خالکوبی می شود طرفدار زیادی داشته باشند. ماهی می تواند نماد آزادی در یا را دارد و بیشتر خانمهای جوانی که این تصورات را دارند به این تاتو روی می آورند.

 

پیمایش به بالا