فیبرز ابرو

فیبرز ابرو

فیبرز ابرو چیست؟

فیبرز ابرو از انواع روش های نیمه دائمی برای آرایش ابروها است که در این روش برای هاشور و سایه زدن ابرو از سوزن یکبار مصرف و به صورت برقی یا دستی استفاده میشود و بعد از اتمام مراحل شما ابروهایی با فرم زیبا و طبیعی خواهید داشت در واقع روش جدید برای هاشور ابرو با استفاده از قلم میکروبلیدینگ می باشد. این متد بسیار ظریف توسط آکادمی فی و آقای برانکو بابیک (بنیان گذارآکادمی فی) ایجاد شده است. اصطلاح فیبرز بر گرفته از نام شرکتی می باشد که این روش را برای زیبایی بیشتر ابروها بنیان گذاری کرده است.

در کلمه فیبرز فی نشان نام شرکت است و بروز به معنی خط ابرو یا ابروها میباشد. شرکت فیبرز در صربستان واقع شده است و دارای شاگردان ایرانی زیادی است در حال حاظر در ایران فیبرز ابرو برای فرم و حال دادن به ابروها استفاده میشود. انوع سبک های آن شامل لیفت بروز/ سایکو بروز/ فشن بروز/لاتین بروز/ و انواع اسپاین ها که بر اساس جهت رویش مو های ابرو می باشد
الگوی اصلی فیبرز بر پایه الگوی طبیعی ابرو میباشد. یعنی جهت خط ها دقیقا هم جهت با جهت مو های ابرو است.

فیبرز ابرو
فیبرز ابرو

درباره تفاوت فیبرز ابرو با میکروبلیدینگ باید بگوییم که:

1. مهمترین تفاوت  را میتوان بنیان گذاران آنها دانست. فیبرز توسط یک آکادمی معتبر و سرشناس زیبایی و بر اساس استانداردهای کاملی عملی طراحی شده است در صورتیکه میکروبلیدینگ جنبه عملی بیشتری دارد و در مناطق مختلف با روش های مختلفی انجام میشود.
2.  فیبرز ابرو و میکروبلیدینگ هر دو به صورت دستی انجام میشود با این تفاوت که فیبرز ابرو دارای استاندارهای مشخصی میباشد.
3.  سوزن ها و رنگدانه هایی که در فیبرز ابرو استفاده میشود میتوانند بسیار با کیفیت تر از نمونه های به کار رفته در میکروبلیدینگ باشند.
4. از نظر ماندگاری هر دو به یک صورت میباشد.

شباهت های فیبرز ابرو و میکروبلیدینگ ابرو در چیست؟

1.  فیبرز ابرو و میکروبلیدینگ ابرو هر دو برای از بین بردن عیب های ابرو مورد استفاده قرار میگیرند. (کم پشتی ابرو/ باریکی/ عدم قرینگی ابرو)
2. فیبرز ابرو و میکروبلیدینگ ابرو دارای قلم و سوزن مخصوص می باشند.
3.  نحوه بی حسی درهر دو به یک شکل انجام میشود.
در نهایت ممکن است این سوال براتون پیش بیاد که آیا فیبرز ابرو یا میکروبلیدینگ ابرو عوارض خاصی دارد؟ مهمترین عارضه ای که ممکن است داشته باشند مربوط به ایجاد عفونت و یا آلرژی های احتمالی است.

فیبرز ابرو در تهران
فیبرز ابرو در تهران

فیبرز ابرو دخترانه اسپرت

یکی از نمونه ابرو های پر طرفدار که ظاهری اسپرت و نچرال و بسیار دخترانه دارد ابروی پهن و پر دخترانه است که انتخاب مناسبی برای دختر خانمها میباشد زیرا با فیبرز ابرو دخترانه و اسپرت میتوانند ابروهایی طبیعی و خوش فرم و خوش حالت داشته باشند. در این مدل ابرو طراحان و پیگمنترهای حرفه ای به گونه ایی ابرو ها را طراحی میکنند که بسیار طبیعی و پر جلوه کند و به عبارتی شبیه ابروهای دخترانه و نچرال باشد. در اتخاب رنگ  ابرو دخترانه نیز باید رنگ مو و ابروهای مشتری را در نظر گرفت.

البته ممکن است که مدل فیبرز ابرو دخترانه برای شخصی مناسب نباشد و با فرم صورت و رنگ چشم و جنس موهای شخص همخوانی نداشته باشد که در اینجا یک پیگمنتر ماهر بر اساس تجربه باید ابروی مناسب چهره آن شخص را اجرا کند.
در مرکز تخصصی فیبرز ابرو سالن زیبایی تهران متخصصین حرفه ای حضور دارند و شما را تا رسیدن به یک ابرو نچرال همراهی میکنند.

رنگ های مورد استفاده در فیبرز ابرو:

رنگ هایی که برای فیبرزابرو مورد استفاده قرار میگیرند از انواع مواد معدنی ساخته می شوند و این رنگ ها فاقد فلزات سنگین می باشند و به راحتی جذب پوست می گردند و ظاهر و رنگی طبیعی را به ابروهای شما میبخشند این رنگ ها همچنین بعد از پاک شدن ته رنگ قرمز از خود به جای نمیگذارند و به صورت کامل از روی پوست پاک می شوند.

آیا زنان باردار میتوانند فیبرز ابرو انجام دهند؟
خانم های باردار نمیتوانند این کار را انجام دهند مگر به دستور پزشک اما با توجه به تجربه این کار انجام نشود بهتر است چون مواد موجود در رنگ ها و بی حسی مستقیم روی جنین تاثیر منفی میگذارد پس بهتر است انجام این کار رو بگذارند بعد از زایمان و همچنین باید 4 ماه از شیر دهی نوزاد گذشته باشه زیرا بی حسی تاثیر مستقیم روی شیر مادر دارد و باید 4 ماه گذشته باشه و همچنین بعد از 4 ماه اگه این کار رو انجام دادن اولین شیر خود را بدوشند و شیر بعدی رو به نوزاد بدهند.

پیمایش به بالا