رژلب دائم

رژ لب دائم

آرایش دائم روز به روز محبوب تر می شود به خصوص برای افرادی که می خواهند به محض بیدار شدن از خواب زیبا به نظر برسند یا حتی کسانی که نمیخواهند وقت خود را برای آرایش کردن هدر بدهند. یکی از جذاب ترین و پر طرفدارترین مبحث های آرایش دائم تاتو رژ لب دائم یا تاتو لب است.

اصطلاحی که تاتو رژ لب دائم یا تاتو خط لب دائم انجام میدهند در نهایت باعث تقارن لب ها تقویت رنگ لب و ساخت مجدد حالت لب خواهد شد.

تاتو رژ لب دائم چیست و برای چه کسانی مناسب است؟

تاتو رژ لب دائم یک راه حل مناسب است برای کسانی که دوست دارند لب هایشان رنگ زیبایی داشته باشد اما نمیخواهند بعد از هر بار غذا خوردن رژ لب خود را تمدید کنند همچنین تاتو رژ لب دائم حتما کلمه نسبت های طلایی را شنیده اید ، در روش تاتو رژ لب دائم قرینه سازی بین لب و چشم به وسیله نسبت های طلایی طراحی می شود . هدف اصلی این روش از بین بردن عیب ها و ناهماهنگی های اجزای صورت می باشد ، تغییر رنگ لب و برطرف کردن سیاهی لب و حجم دادن به لب می باشد  برای افرادی که مشکلاتی مانند لب شکری یا سوختگی یا کبودی و بد رنگی و یا نا متقارن بودن دارند بسیار مناسب است و در واقع جنبه درمانی دارد.

رژ لب دائم
رژ لب دائم

فرق تاتو رژ لب دائم با تاتو خط لب دائم در چیست؟

تاتو رژ لب دائم یعنی رنگ کردن کل لب که باعث تغییر فرم و رنگ لب میگردد و تاتو خط لب دائم هم برای نمایان کردن خط دور لب می باشد.

میکروپیگمنتیشن لب: میکروپیگمنتیشن یکی از تکنیک های آرایش دائم است. در میکروپیگمنتیشن لب یا خط لب دائم رنگ ها با استفاده از قلم دیجیتالی وارد لایه های سطحی لب شده و رنگ آن را تغییر می دهد در این صورت خانم ها دیگر نیازی به استفاده از رژ لب نخواهند داشت .

آیا رنگ های مورد استفاده در تاتو لب باعث حساسیت میشود؟

در ترکیب های تاتو لب از ترکیبات حساسیت زایی مثل عصر نیکل استفاده نشده پس در نتیجه رنگ ها حساسیت زا نمی باشند.

چه افرادی نباید تاتو رژلب دائم را انجام دهند:

بانوان باردار و در حال شیردهی ، بیماران سرطانی ، کسانی که بیماری صرع یا بیماری خود ایمنی دارند ، حتما قبل انجام تاتو رژ لب دائم از قرص ضد تبخال با مشورت پزشک استفاده نمایید.

مرکز رژ لب دائم غرب تهران
مرکز رژ لب دائم غرب تهران

مراقبت های بعد از انجام تاتو رژلب دائم:

از نوشیدن الکل در روز انجام تاتو رژ لب دائم بپرهیزید ، بیست و چهار ساعت قبل از خوردن قرص هایی مثل آسپرین خودداری کنید ، در معرض نور شدید خورشید نباشید.

ماندگاری تاتو رژ لب دائم:

بعد از انجام فیکانتور لب از رژ با کیفیت استفاده کنید ، ماندگاری بین 1 تا 3 سال می باشد که بهتر است بعد از 2 سال تمدید انجام دهید.

شیدینگ لب یا تاتو لب چیست؟

همانطور که گفته شد شیدینگ لب یکی از روش های آرایشی و زیبایی است که باعث تغییر رنگ لب ها میشود در واقع نوعی تاتو است که رنگ لب ها را برای مدت طولانی تغییر میدهد. با اینکه تاتو لب در دسته آرایش دائم قرار دارد اما شیدینگ لب نیز مانند میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ابرو یک روش دائمی نیست و بعد از مدتی لب شما به حالت قبل باز میگردد.

تاتو لب دائم
تاتو لب دائم

شیدینگ لب چگونه انجام میشود؟

شیدینگ لب برای تقویت و پر رنگ کردن رنگ طبیعی لب شما بسیار مناسب است. در شیدینگ لب با استفاده از دستگاه و سوزن های مخصوص رنگ لب شما را به بافت لب تزریق میکنند.اولین مرحله در شیدینگ لب انتخاب رنگ  میباشد که باید متناسب با تناژ پوست ورنگ طبیعی لب انتخاب گردد.

دومین مرحله در شیدینگ لب قرینه سازی لب ها است که با اندازه گیری دقیق ناقرینگی لب ها را برطرف کرده و فرم دلخواه را به آن داده شود.

و در نهایت بی حسی و اجرای کار شیدینگ لب است.

مزایای شیدینگ لب:

از مزیت های شیدینگ لب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اصلاح یا تغییر رنگ لب

اصلاح فرم لب

بر طرف کردن ایرادها و مشکلات لب

برجسته کردن لب ها با حفظ حالت طبیعی

شاداب شدن و جوان تر نشان دادن چهره

 

مدت زمان ماندگاری شیدینگ لب:

شیدینگ لب یک روش ارایش نیمه دائم میباشد که ماندگاری شیدینگ لب تقریبا 6 تا 10 ماه است برای افزایش مدت زمان ماندگاری می توانید هر 6 ماه شیدینگ لب را ترمیم کنید.

 

 

 

 

 

 

 
 

 

پیمایش به بالا