هاشور ابرو

هاشور ابرو

هاشور ابرو چیست؟

امروزه هاشورابرو یکی از خدمات اصلی ارائه در سالن های زیبایی می باشد. سبک جدیدی از تاتو سبک جدیدی از تاتو ابرو است با این تفاوت که رنگدانه های مورد استفاده در این روش به عمق بسیار کمی از پوست وارد می شوند و طراحی ابرو نیز با این روش بسیار طبیعی و ظریف است.روش های مختلفی برای این کار وجود دارد که می توانید متناسب با نیاز خود از یکی از این روش ها استفاده نمایید.

هاشور ابرو چگونه انجام میشود؟ و برای چه کسانی مناسب است؟

هاشور ابرو برای افرادی که ابروهای کم پشت دارند بسیار مناسب است. در این روش لا به لای تارهای ابرو خطوط ظریف و باریکی ایجاد می شود و حالت بسیار طبیعی برای ابروایجاد می شود. در این روش حالت کرک و یا سایه داشته و باعث می شود تا ابروها پرتر و زیبا تر دیده شوند. در این روش با استفاده از دستگاه مخصوص طراحی ظریف و مانند تارهای مو برای ابرو ایجاد میشود و در نهایت شکل ابرو با تارهای ابروی هاشور شده کامل تر و زیباتر خواهد شد.با استفاده از این کار می توان شکل اصلی ابرو را تغییر داده و کمی بلند تر کرده یا پهن تر .

برای افرادی که میخواهند شکل جدیدی به ابروهای خود بدهند بسیار مناسب میباشد. همچنین آن دسته از بانوانی که دارای بیماری ریزش موی بدن هستند که آلوپسی نام دارد و همچنین کسانی که دوره شیمی درمانی خود را به پایان رسانده اند و ابروهای های را از دست داده اند میتوانند برای بازگرداندن ابروها و چهره زیبای خود از این روش استفاده نمایند.
در هاشور ابرو ابتدا قرینه سازی اصولی با استفاده از تجهیزات مناسب بر اساس فرم چهره زیبا جو انجام و طراحی میشود و پس از تایید زیبا جو با استفاده از دستگاه و سوزن ظریف خطوط زیبا و ظریف ایجاد میشود. هاشور ابرو یکی از روش های مناسب جهت داشتن ابروی پر و طبیعی میباشد و شکل ابرو کاملا طبیعی خواهد بود و مانند سبک فیبرز انواع اسپاین ها و مدل ها را براساس نیاز و سلیقه مشتری به همان ظرافت میتوان اجرا کرد.
در این سبک ما میتوانیم ابروهایی که تاتوی قدیمی و بد رنگ دارند را با سبک مویی و ترکیب با شیدینگ کاور کرد و اون ابروهای بر رنگ را تبدیل به ابروهای طبیعی و مویی کرد.
یه سری از افراد که تاتو های سایه دار قدیمی دارند و همچنین ابروهایشان مو ندارد ما میتوانیم با هاشور ابرو برایشان مو ایجاد کرده و با سایه بین خطوط حالت طبیعی و پری را ایجاد کنیم.

هاشور ابروی سه بعدی:
در این روش ابروی سه بعدی با ایجاد خطای دید می توان ابرو را برجسته نر نشان داد. هاشور ابروی سه بعدی یکی از روش های جدید میباشد که انواع مختلفی را دارد:

هاشور ابروی خطی/ هاشور ابروی کلاسیک:

در این روش تمام خطوط هاشور به سمت بالا هستند ولی در قسمت انتهای ابروخمیده میشوند. این نوع سبک ابرو برای کسانی که ابروی اسپرت را دوست دارند مناسب است در این روش خوطو اولیه تاج ابرو صاف و به انتها اریب می شوند.

هاشور ابروی کرکی:

برای پر تر نشان دادن ابرو از این مدل هاشور استفاده میشود که بسیار طبیعی است و آرایش دائمی محسوب میشود. این نوع  ابرو بصورت خطی میباشد و ما بین خطوط نیز خطوط کوچکتری اضافه میشود که باعث پر تر دیده شدن ابرو میشود و برای فرادی که ابروهای کم پشت دارند مناسب است.

هاشور ابرو نچرال:

در این روش از  ابرو بر اساس فرم ابرو و جهت رویش موهای ابرو خطوط ظریف و مویی ایجاد میشود که نتیجه کار بسیار جذاب و نچرال خواهد بود .

هاشور ابروی دخترانه:

این مدل  ابرو برای کسانی مناسب است که جهت رویش ابروهایشان به سمت پایین است و یا نمیخواهند زیر ابروهایشان خط بیفتد. در این روش خطوط رو به بالا هستند و به سمت دم ابرو خم میشوند در قسمت انتهای ابرو نیز خطوط ابرو رو به پایین زده میشود.

بسیاری معتقدند هاشوری که زیر آن خط نیفتد به هاشور ابروی دخترانه معروف است و این در حالی است که بسیاری ابروی سه بعدی را هاشور ابروی دخترانه مینامند.
هاشور ابرو را هم میتوان با میکروبلیدینگ که همان روش دستی یا میکروپیگمنتیشن که همان روش با دستگاه هست اجرا کرد .
ماندگاری هاشور ابروی سه بعدی با دخترانه بسته به عومل مختلف بین یک سال تا دو سال میباشد.

هاشور ابرو
هاشور ابرو

هاشور ابروی مویی:

در این روش متناسب با جهت رویش موها زده میشود و هاشور زدن آن با دستگاه و یا قلم بلید انجام میشود که با طراحی ظربف و همانند تار مو در میان ابرو ها جلوه ای همانند تار مو ابرو ایجاد میکند و در مانند ابروی طبیعی و نچرال میباشد.

سایه دائمی ابرو: بصورت یکدست و یکنواخت کل ابرو سایه ایجاد میشود.
سایه مخملی ابرو: که به آن شیدینگ ابرو نیز گفته میشود در این روش تمام سطح ابرو با نقاطی پوشیده میشود که در قسمت انتهایی ابرو تراکم این نقاط بیشتر از قسمت بالایی و تاج ابرو میباشد

پیمایش به بالا