میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو

میکربلیدینگ ابرو چیست؟

میکروبلیدینگ ابرو یکی از روش های آرایش نیمه دائم ابروها است. با میکروبلیدینگ ابرو میتوانید با توجه به فرم صورت حالت ابروهای خود را طراحی و قرینه سازی اصولی کنید و ابروهای خود را پرتر جلوه دهید. میکروبلیدینگ یکی روش های آرایش نیمه دائمی ابرو است. تعداد زیادی از خانم ها برا ی پر کردن ابروهای خود از مداد یا سایه یا ژل ابرو استفاده میکنند. اما این روش ها در طولانی مدت خسته کننده هستند.

خوشبختانه گزینه های زیادی برای زیباسازی و تکنیک های جدیدی برای پر کردن ابرو وجود دارد که یکی از آنها میکروبلیدینگ ابرو است که برای چه کسانی توصیه میشود؟
میکروبلیدینگ برای کسانی توصیه میشود که موهای ابرو بسیار نازک یا خیلی کم دارند زیرا این خطوط به تنهایی ممکن است خشن به نظر برسد و بهتر است لا به لای موهای طبیعی خود ابرو انجام شود تا نتیجه بهتری صورت بگیرد. میکروبلیدینگ نوعی آرایش نیمه دائمی است که برای تغییر فرم/ تقویت یا باز آفرینی ابرو استفاده میشود.

میکروبلیدینگ برای کسی است که حالت طبیعی ابرو را ترجیح میدهد و همیشه آرایش نمیکند توصیه میشود درواقع میکروبلیدینگ همانند فیبرز روشی است که در آن از موهای واقعی تقلید میکند. همچنین میتوانید در مقاله ی فیبرز ابرو درباره این روش با هم بخوانیم.
اینجا عکس قبل و بعد میکروبلیدینگ ابرو طبیعی رو بزارم

میکروبلیدینگ روشی است که در آن با استفاده از تیغ یا همان بلید خطوطی ظریف و کاملا مویی روی پوست ایجاد میکند.

مراحل انجام میکروبلدینگ ابرو:

طراحی ابرو:
در مرحله نخست متخصص میکروبلدینگ با در نظر گرفتن ساختار چهره استخوان بندی و فرم صورت طرح مناسبی را بر روی ابروی فرد اعمال میکند.
قرینه سازی ابرو:
مراحل قراینه سازی با کمک ابزار هایی نظیز کولیس و خط کش و به منظور رعایت کلیه نکات و استانداردهای زیبایی شناسی انجام میگیرد و به این صورت در فرآیند میکروبلدینگ فرد میتواند از قرینه بودن ابروهای خود اطمینان یابد.
اجرا میکروبلیدینگ:
در مرحله آخر متخصص مربطه با استفاده از رنگ و قلمی مخصوص تیغ بلید طرح ترسیم شده بر روی ابروی فرد را اجرا کرده و شوک رنگ وارد میکند. حال اگر دیدید پوست به شدت رنگ پذیری پایینی دارد علت و عواملی وجود دارد.

میکروبلیدینگ ابرو
میکروبلیدینگ ابرو

عوامل موثر بر کاهش رنگ پذیری پوست

از مهمترین عوامل موثر برکاهش رنگ پذیری پوست میتوان موارد زیر را برشمرد:
1. بالا بودن چربی پوست
2. مصرف نوشیدنی های حاوی کافئین
3.  مصرف نوشیدنی های الکلی
4.  مصرف دخانیات

در کار میکروبلیدینگ با استفاده از تیغ پوست را برش داده و رنگدانه ها را در لایه های زیرین پوست قرار میدهند . اگر شما هم به هر دلیلی از فرم ابروهای خود راضی نیستید و به دنبال روش کار آمد برای بهتر شدن ابرو و چهره خود هستید و میخواهید به ابروهای کم پشت ونازک خود فرم طبیعی و زیبایی بدهید پیشنهاد ما انجام میکروبلیدینگ ابرو در مرکزتخصص سالن تهران( آرایش دائم) بهاره زهرایی می باشد.

دوام و ماندگاری کار میکروبلدینگ ابرو:

به طور معمول میکروبلدینگ برای مدت 1 سال یا نهایتا 2 سال دوام دارد. نتایج ماندگاری به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله :
1.  نوع پوست متقاضی
2.  کیفیت مواد و رنگ مصرفی
3. مراقبت های قبل و بعد از انجام فرآیند
4. تبحر متخصص مربوطه

پیگمنت هایی که برای میکروبلیدینگ مورد استفاده قرار میگیرند هیچ نوع لک یا تغییر در پوست ایجاد نمیکنند. برای از بین بردن میکروبلیدینگ و در واقع ریموو کردن آن میتوان از نوعی حلال مخصوص رنگ ها استفاده کرد.
میکروبلیدینگ در مقایسه با سایر روش های پر کردن ابرو مانند تاتو/ هاشور و …طبیعی تر است و ماندگاری بیشتری هم دارد.
نکته مهم این است که میکروبلیدینگ باید توسط یک فرد ماهر و متخصص انجام شود تا ابروها کاملا قرینه و یکدست باشند و مقدار مناسبی رنگدانه وارد پوست شود.

با توجه به این موضوع توصیه میکنیم به جایی مراجعه کنید که متخصص آن دانش کافی در خصوص شناسایی آناتومی چهره فرد و تعیین بهترین فرم ابرو برای او را دارد. نکته دیگر این که این کار نیاز به ترمیم دارد و حدود 4 تا 6 هفته بعد از جلسه اول باید مجددا مراجعه کنید تا فرم ابروها طبیعی تر و زیبا تر شود و ماندگاری آن نیز بالا رود.

پیمایش به بالا