تاتو بدن

تاتو بدن چیست؟

تاتو بدن یا خالکوبی نوعی طرح روی بدن است که با وارد کردن جوهر و رنگدانه ها انجام میشود که غیر قابل پاک شدن و بصورت دائمی میباشد و در لایه های میانی پوست برای تشکیل طرح ایجاد میشود . این هنر زیبا و مدر تاتو بدن یا خالکوبی نامیده میشود.

در گذشته تاتو بصورت دستی انجام میشد اما درحال حاضر با دستگاه تاتو انجام میشود.

تاتو نوعی آرایش دائمی محسوب میشود که بعضی از خانمها ترجیح میدهند به عنوان آرایش از تاتو بدن  استفاده کنند . ابرو/ خط چشم/ رژ لب دائم/ شیدینگ لب شامل این موارد یشوند.

تاتو گوزن
تاتو گوزن

تاتو بدن از گذشته تا  به الان:

تاتو بدن از قدیم تا به امروز میان مردم چه زن و چه مرد متداول بوده بعضی از افراد بر اساس عقاید مذهبی و برخی برای به یادگاری ماندن از یک خاطره تاتو بدن را انجام می دهند. تاتو بسیار حساس و دقیق است و باید توسط تتوآرتیست حرفه ای انجام شود مرکز تاتو بدن در تهران در حیطه اعمال کلیه خدمات آرایش دائم صورت دارای سال ها پیشینه تجربه و مهارت میباشد که در حال حاضر توانسته به یکی از مطلوب ترین و کاربلد ترین مراکز تاتو بدن در تهران مبدل شود.

هنر تاتو دارای نکات بسیار حساسی میباشد و از انواع طرح ها و سبک های مختلفی برخوردار است. در حقیقت مفهموم  تتو بدن  به واسطه جسم خارجی رنگی را به لایه های زیرین منتقل کردن میباشد. جهت اطلاع از قیمت تاتو بدن کلیک کنید.

تاتو پهلو
تاتو پهلو

ویژگی های مرکز تاتو بدن در تهران

در صورتی که به دنبال مرکز تخصصی تاتو در غرب تهران هستید تا از تتو بدن و هاشور ابرو و سایر خدمات تاتو راضی باشید ، توصیه می کنیم در انتخاب مرکز تاتو در تهران دقت لازم را داشته باشید . همان طور که می دانید در شهر تهران سالن زیبایی و مرکز تخصصی تاتو به صورت گسترده تاسیس شده است.

از مهمترین ویژگی های مرکز تاتو در تهران می توان به این مورد اشاره نمود که بایستی دارای مجوز رسمی از فنی حرفه ای در زمینه تاتو و آرایش دائم باشد. بایستی دارای اشخاص متبحر و متخصص و با تجربه باشد.

اساسا مراکزی که تخصص لازم ندارند امکان دارد هزینه کمتری را برای نرخ تاتو بدن تعیین نمایند و این در صورتی است که شخص نخست بایستی به سطح کیفی کار دقت نماید.

تاتو بدن زنانه
تاتو بدن زنانه

انواع سبک های تتو بدن

شامل سبک هایی نظیر: لاینینگ/ داتورک/ مینیمال/ تریبال/ مائوری / آبرنگی/ گریواش/ سه بعدی/ پرتره/ انواع موی حیوانات/ پرنده ها/و ….

تتو شامل دنیای گسترده ای از سبک ها و طرح میباشد. در اینجا به بهترین مکان های تاتو بدن اشاره میکنیم.

 

چگونه مشتریان تایم تاتو  خود را رزرو کنند؟

مشتری های عزیزی که میخواهند تتو بدن بزنند ابتدا باید طرحی که با سلیقه و شخصیتشان همخونی دارد را انتخاب کرده و طرح را با اندازه مد نظر به شماره واتس آپ مجموعه سالن زیبایی تهران ارسال کرده و پس از مشاوره گرفتن تایم تتو بدن خود را رزرو کنند.

 

سوالات متداول

مرکز تتو بدن در سالن تهران باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

مرکز تاتو  در تهران علاوه بر داشتن اساتید با تجربه و اجرای حرفه ای خدمات تاتو،باید تمام اصول و نکات بهداشتی را نیز رعایت کند.

هزینه تتو بدن در سالن تهران به چه عواملی بستگی دارد؟

این هزینه ها با توجه به انتخاب آموزشگاه مربوطه و همچنین اساتید آن بستگی دارد.

مراقبتهای بعد از تتو بدن در سالن تهران به چه نحوی میباشد؟

با توجه به اینکه جای تاتو شده سریعا دچار عفونت میشود لازم است که این قسمت در موعد مقرر مورد ضدعفونی قرار داده و تا چند روزی از قرارگیری در برابر نور مستقیم خورشید و استفاده از وسایل آرایشی خودداری کنید.

چند نمونه از طرح های تتو بدن در تهران را نام ببرید؟

طرح تاتو مینیمال و ساده،طرح تاتو پروانه،طرح تتو موج،طرح تاتو بال فرشته،تاتو طرح فیل،تاتو طرح خنجر/ طرح تریبال/ طرح آبرنگی/طرح  داتورک/طرح لاینی/ طرح گوزن/ طرح گل رز/ و …

علت اینکه باید تتو را در بهترین مرکز تاتو بدن انجام بدهیم چیست؟

برای اینکه تاتو یک کار دائمی است که پاک کردن آن شرایط ویژه ای دارد و با توجه به اینکه موقع انجام با درد همراه است اجرای ان توسط افراد متخصص باعث کم شدن درد ناحیه تاتو میشود.

 

پیمایش به بالا