محل تاتو

محل تاتو :

محل تاتو بدن بر اساس سلیقه و خواسته مشتری در نظر گرفته میشود و یا حتی بر اساس طرحی که مشتری انتخاب میکند محل مناسب تاتو بدن انتخاب میشود.

برای مثال یک سری از افراد دوست دارند تاتویشان در معرض دید باشد و یک سری از افراد دوست ندارند در معرض دید باشد که این دلیل هم یکی از دلایل مهم در انتخاب محل تاتو بدن میباشد.

در کل دلایل مختلفی در خصوص انتخاب محل تاتو بدن وجود دارد.

محل مناسب تاتو بدن
محل مناسب تاتو بدن

 

محل تاتو دست

تاتو داخل مچ دست:

این ناحیه میتواند از بهترین مکان ها برای طرح تاتو دخترانه و زنانه باشد. از آنجایی که تاتو در این قسمت درد  کمی داشته و در صورت مراقبت صحیح خیلی سریع ترمیم میشود.

تاتو داخل بازو:

پوشانیدن این نقطه مقداری مشکل است اما از نواحی بسیار زیبا و دخترانه است که حین تاتو درد کمی دارد.

تاتو بالای انگشت:

از آنجایی که این ناحیه به استخوان نزدیک است تاتو زدن با در همراه است یکی از بهترین مکان ها برای تاتو دخترانه و زنانه برای کسانی است که مایلند تتو آنها دیده شود. بالای انگشتان میتواند مکان مناسبی برای طرح های کوچک باشد.

تاتو کنار انگشت:

تاتو این ناحیه با توجه به اندازه آن به راحتی قابل پوشانیدن بوده و میتواند گزینه ی مناسبی برای طرح های کوچک و افرادی است که برای اولین بار طرح تاتو دخترانه و زنانه میزنند.

محل تاتو پا

تاتو مچ پا و قوزک پا:

یکی دیگر از نقاط بسیار جذاب که درد کمی هم دارد و با کفش ساقدار پوشیده میشود . تاتو در این قسمت یکی از بهترین مکان ها برای تاتو دخترانه و زنانه است.

تاتو پا:

تاتو در این قسمت بسیار محبوب بوده و یکی از بهترین مکان ها برای تاتو دخترانه و زنانه است . بسته به طرح و اندازه در نواحی مختلف پا تاتو میشود . این نوع تاتو ها بسیار جذاب هستند پس نگذارید درد ناشی از تاتو مانع انجام شود.

تاتو ساق پا
تاتو ساق پا

تاتو بالای ران:

تاتو در این قسمت بسیار جذاب بوده و بسیار درد کمی دارد و برای همه افراد مناسب میباشد و به راحتی پوشانیده میشود.

تاتو ران پا
تاتو ران پا

تاتو پشت گوش:

این نقطه نیز برای طرح تاتو دخترانه و زنانه طرفداران بسیار زیادی داشته و با به پایین ریختن موهایتان به راحتی قابل پوشانیدن است. همچنین در موقع تاتو درد بسیار کمی دارد.

تاتو پشت شانه:

تاتو این مکان نیز به راحتی قابل پوشانیدن است. اما از آنجایی که در پشت قرار دارد در دوره بهبودی نیاز به مراقبت بیشتری دارد.

تاتو شانه:

تاتو این مکان بسیار جذاب میباشد و با پوشانیدن یک تی شرت قابل پنهان سازی بوده و حین تاتو دردناک است.

تاتو پشت گردن:

تاتو در این ناحیه با توجه به داشتن فضای زیاد مناسب طرح های بزرگتر بوده و بسیا ر زیبا و جذاب است.

تاتو ستون فقرات:

در نظر داشته باشید که تاتو این مکان میتواند بسیار کم درد داشته باشد اما ارزش آن را داشته و از بهترین مکان ها برای تاتو دخترانه و زنانه محسوب میشود.

تاتو پایین کمر:

تاتو در این مکان با درد ی نسبتا کم همراه بوده و از نواحی جذاب میباشد که به راحتی پوشانیده میشود.

تاتو پشت کمر
تاتو پشت کمر

تاتو سینه

تاتو قفسه سینه:

تاتو این مکان مناسب افرادی هست که آستانه درد پایینی دارد اما از نواحی جذابی بوده و به راحتی قابل پوشانیدن است.

تاتو شکاف بالای سینه:

از جذاب ترین نقاط محسوب شده و به راحتی نیز قابل پوشانیدن میباشد.

قیمت تاتو بدن در سالن زیبایی تهران

قیمت تاتو بدن هر مجموعه با مجموعه دیگر متفاوت میباشد و تعرفه مشخصی ندارد اما با این حال شخص بایستی نخست به سطح کیفی کار مرکز تاتو بدن  توجه نماید چرا که کار تاتو کار خیلی حساس و ظریف می باشد و نمی توان برای اعمال آن به هر مکانی اعتماد نمود.

در این حرفه امکان دارد اشخاص بسیاری در حال فعالیت باشند اما تبحر لازم در این حیطه را نداشته باشند.

قیمت تتو بدن بستگی به طرح, سایز طرح, پیچیدگی یا سادگی طرح,  مدت زمان اجرا, تجربه و مهارت تاتو آرتیست و … دارد.

جهت اطلاع از قیمت طرح تاتو خود میتوانید طرح را به شماره واتس آپ, تلگرام یا ایمیل مجوعه سالن تهران ارسال کنید تا در اسرع وقت قیمت اعلام گردد.

پس در این صورت تا جایی که می توانید به مراکز مطمئن نظیر مرکز تاتو بدن درسالن زیبایی تهران مراجعه نمایید که گواهی نامه، دانش و معلومات لازم را در حیطه تاتو داشته باشند و مهم تر از همه اینکه کار آنها براساس ضوابط بهداشتی باشد تا مسئله ای ایجاد نشود. جهت اطلاع از ویژگی مرکز تاتو بدن کلیک کنید.

پیمایش به بالا