شیدینگ لب

شیدینگ لب چیست؟

یک روش آرایش دائم است که باعث تغییر رنگ لب ها می شود. شیدینگ لب در واقع نوعی تاتو است که با تزریق رنگ دلخواه به زیر پوست لب ، برای مدت زمان طولانی رنگ لب ها را تغییر میدهد.

شیدینگ لب برای اولین بار در دهه ۱۹۸۰ میلادی در آمریکا معرفی شد. این روش به سرعت در سراسر جهان شناخته شد و به یک روش آرایش دائم بسیار محبوب تبدیل شد.

شیدینگ لب
شیدینگ لب

آیا شیدینگ لب برای همه افراد مناسب است؟

برای افرادی که می‌خواهند رنگ لب‌های خود را برای مدت طولانی تغییر دهند مناسب است. اما برخی از افراد به دلیل حساسیت به مواد شیمیایی و یا دارا بودن بعضی از بیماری‌های پوستی نمی‌توانند از این روش استفاده کنند. همچنین، شیدینگ برای زنان باردار و شیرده نیز توصیه نمی‌شود.

چرا زنان باردار نمیتوانند این کار را انجام دهند؟

شیدینگ برای زنان باردار توصیه نمی‌شود، زیرا ممکن است باعث ایجاد عفونت شود. همچنین، احتمال واکنش‌های الرژیکی نیز وجود دارد. جهت اطلاعت بیشتر در این زمینه وارد صفحه تاتو در بارداری و دوران پریودی شوید.

مرکز تخصصی شیدینگ لب در تهران ستارخان
مرکز تخصصی شیدینگ لب در تهران ستارخان

چطور میتوان شیدینگ را انجام داد:

باید توسط یک تاتو کار لب مجرب و با استفاده از وسایل بهداشتی مناسب انجام شود. برای انجام این کار، پیگمنتر باید از یک سری مراحل رعایت شده استفاده کند. این مراحل شامل آماده کردن لب‌ها، تزریق رنگ، پوشاندن لب‌ها با یک باند و … است.

انتخاب رنگ شیدینگ لب بر چه اساسی میباشد؟

رنگ  باید بر اساس رنگ پوست، رنگ مو و رنگ چشم‌های شما انتخاب شود. همچنین، باید به نظرات پیگمنترهای حرفه ای ما در کلینیک تخصصی رژ لب دائم و شیدینگ لب در تهران (ستارخان) ما نیز توجه کنید.

بهترین سالن شیدینگ لب در تهران ستارخان
بهترین سالن شیدینگ لب در تهران ستارخان

تفاوت شیدینگ لب و رژ لب دائم در چیست؟

رژ لب دائم یک روش آرایشی است که با استفاده از رنگ‌های خاص، رنگ دائمی بر روی لب‌ها ایجاد می‌کند. این روش باعث می‌شود که رنگ لب‌ها برای مدت طولانی تغییر کند.

شیدینگ لب نیز یک روش آرایش دائم است که با تزریق رنگ دلخواه به زیر پوست لب، برای مدت زمان طولانی رنگ لب ها را تغییر میدهد.

تفاوت اصلی بین این دو در این است که شیدینگ لب با تزریق رنگ به زیر پوست لب انجام می‌شود، در حالی که رژ لب دائم با استفاده از رنگ‌های خاص بر روی سطح لب‌ها اعمال می‌شود.

در مجموع با اعتماد به مجموعه سالن تهران که بهترین تاتو کاران لب در این مجموعه حضور دارند داشتن لب های جذاب و خوش رنگ را تجربه کنید.

تفاوت شیدینگ لب و رژ لب دائم
تفاوت شیدینگ لب و رژ لب دائم

(مرکز تخصصی رژ لب دائم در ستارخان تهران)

شیدینگ لب دارای انواع مختلفی است که هر کدام به روش خاص خود انجام می‌شوند. برخی از انواع آن عبارتند از:

1. میکروپیگمنتیشن

2. روش پودری

3. روش آمبره

4. چند بعدی

5. لیپس یا ساکورا

مرکز تخصصی رژ لب دائم در ستارخان تهران
مرکز تخصصی رژ لب دائم در ستارخان تهران
تفاوت شیدینگ لب آمبره با چند بعدی؟

شیدینگ آمبره و شیدینگ چند بعدی دو روش مختلف برای انجام شیدینگ هستند. در روش آمبرولر، رنگ لب با استفاده از یک دستگاه آمبرولر به لب‌ها تزریق می‌شود. در روش چند بعدی، با استفاده از یک دستگاه چند بعدی، رنگ لب به صورت سه بعدی و با دقت بیشتری به لب‌ها تزریق می‌شود.

شیدینگ لب پودری چیست؟

شدینگ پودری یک روش برای انجام شیدینگ است که در آن، رنگ لب به صورت پودری و با استفاده از سوزن تک سر و با استفاده از دستگاه به لب‌ها تزریق می‌شود. این روش برای افرادی که به روش‌های دیگر حساسیت دارند، مناسب است.

شیدینگ لب صورتی در تهران
شیدینگ لب صورتی در تهران
آیا درد دارد؟

شیدینگ ممکن است درد و سوزش کمی در لب‌ها ایجاد کند. همچنین، ممکن است باعث خشکی و ترک لب‌ها شود. برای کاهش این عوارض، باید پس از انجام ، لب‌ها را با آب خنک بشویید و از استفاده از لوازم آرایشی و ضدعفونی کننده‌های مناسب استفاده کنید.

بهترین تاتو کار لب در تهران ستارخان
بهترین تاتو کار لب در تهران ستارخان
مراقبت های بعد از شیدینگ لب:

پس از انجام این روش، باید به مراقبت‌های خاصی از لب‌های خود دقت کنید. برای مثال، باید از استفاده از لوازم آرایشی مانند رژلب و براق لب برای ۲۴ تا ۴۸ ساعت پس از انجام خودداری کنید. همچنین، باید از آفتاب گریزی کنید و از استفاده از آفتاب‌گیرهای محافظ لب استفاده کنید.

آموزش تخصصی رژ لب دائم و شیدینگ لب در تهران (ستارخان)

مرکز تخصصی آموزش حرفه ای و صفر تا صد شیدینگ لب و رژ لب دائم در تهران (ستارخان) که با حضور بهترین مدرس ها توانسته جزو بهترین آموزشگاه شیدینگ لب و رژ لب دائم شود آماده ارائه خدمات به هنرجویان عزیز میباشد. جهت اطلاعات بیشتر در خصوص آموزش وارد صفحه آموزش آرایش دائم شوید.

آموزش رژ لب دائم در ستارخان تهران
آموزش رژ لب دائم در ستارخان تهران

در سالن زیبایی تهران که جزو بهترین و تخصصی ترین مراکز شیدینگ لب در تهران (ستارخان) میباشد و مناطقی نظیر(دریان نو, خیابان پاتریس لومومبا, خیابان بهبودی, خیابان سازمان آب, خیابان نصرت, خیابان حبیب الله, خیابان شادمهر, شهر آرا, برق آلستوم, خیابان سروش, خیابان زنجان) را پوشش میدهد و با خیال راحت میتوانید کار رژ لب دائم و شیدینگ لب را در بهترین سالن شیدینگ لب انجام دهید.

رژ لب دائم و شیدینگ لب در ستارخان تهران
رژ لب دائم و شیدینگ لب در ستارخان تهران
پیمایش به بالا
Call Now Button