ریموو چیست؟

ریموو به معنای خروج رنگ از پوست است. در مواد ریموور موادی اسیدی (اسید میوه) وجود دارد که وارد بافت پوست شده ساختار رنگ را میشکند و با خودش به سطح پوست بیرون می آورد.

پاک کردن تاتو ابرو با استفاده از بهترین مارک ریموور تاتو، بهترین و سریع ترین روش برای پاک کردن تاتو ابرو است. پاک کردن تاتو ابرو به روش ریموور در مرکز تخصصی سالن تهران به مدیریت خانم بهاره زهرایی با مواد کاملا ایمن انجام می‌شود.

استفاده از این روش برای پاک کردن تاتو بدون درد و دوران نقاهت است. قیمت ریموو ابرو یا خط چشم یا خط لب با مواد نسبت به دیگر روش‌ها نیز بسیار مناسب تر است. اگر در جستجوی روشی برای پاک کردن تاتوی دائم خود هستید کافیست به مرکز تخصصی ریموو تاتو خانم بهاره زهرایی مراجعه نمایید.

پاک کردن تاتو ابرو با مواد بهترین روش ممکن:

پاک کردن تاتو قدیمی با مواد یکی از برترین و جدیدترین متدهای پاک کردن تاتو قدیمی است. مواد ریموور تاتو برای پاک کردن انواع تتو و آرایش دائم صورت در تمامی نواحی از قبیل (ابرو، چشم، لب) کاربرد دارند. ما از ریموور کالرلیفت، برترین مواد جهان و تنها ریموور بدون آسیب و دوران نقاهت در ایران با مواد حاوی ویتامین سی، هیالورونیک اسید، کلاژن استفاده می‌نماییم. تا به صورت تضمینی بتوانیم بهترین خدمات پاک کردن تاتو را ارائه نماییم.

ریموو
ریموو

ریموو ابرو چیست و مراحل پاک کردن تاتو ابرو با استفاده از این مواد:

در مرکز سالن تهران تمامی مراحل زیر برای پاک کردن تاتو ابرو یا تاتو چشم یا تاتو لب به روش ریموور برای شما عزیزان انجام می‌شود؛

1- پوست از هرگونه مواد آرایشی و کرم تمیز می‌شود.

2- از مواد بی حسی روی پوست شما استفاده می شود.

3- با بهترین تکنیک، با استفاده از سوزن تا عمق ۱/۵ میلی متر به‌صورت ضربه‌ای، خراش وارد می‌کنیم. سپس با گوش پاک‌‌کن مواد را روی پوست می زنیم. بعد از چند ثانیه پاک کرده و سپس عمق سوزن را روی ۱ میلی متر گذاشته، بعد از اینکه با گوش پاک‌کن روی پوست مواد مالیده شد.

سوزن به حالت چرخشی روی مواد حرکت داده می‌شود. بعد از ۵ دقیقه مکث، پوست را پاک سازی می‌کنیم. سپس در مرحله آخر سوزن ۰٫۵ میل وارد پوست می‌شود. در این مرحله خونابه‌‌ها پاک شده و سپس مراحل گذاشتن مواد تکرار خواهد شد. حتما بین مراحل باید ۵ دقیقه مکث می‌کنیم.

4-  با توجه به تخصص ما در زمینه پاک کردن تاتوهای قدیمی در این مرکز سالن تهران، تمام رنگ‌ها از لایه‌های پوست خارج خواهند شد.

باید توجه داشته باشید که پاک کردن تتو ابرو یا تتو چشم یا تتو لب روی قسمت‌های نازک پوست زده نمی‌شود

ریموو ابرو
ریموو ابرو

مزیت پاک کردن تاتو قدیمی با مواد ریموور:

در تمامی روش‌های پاک کردن تاتو قدیمی با مواد ریموور برای پاک کردن تاتو ابرو یا تاتو چشم یا تاتو خط لب از مواد اسیدی استفاده می‌کنند. این مواد اسیدی زخم و حساسیت پوستی ایجاد می‌کنند. همچنین ممکن است باعث ایجاد اسکار و زخم شود.

اما در تکنیک استفاده از مواد چنین اتفاقی نمی‌افتد و به پوست هیچ آسیبی وارد نمی‌شود. در روش پاک کردن تاتو با مواد ریموور زخم‌ها کمتر هستند. در نتیجه زمان بهبود آن کوتاهتر است و دوره نقاهت کمتری را می‌گذرانید. پاک کردن تاتو برای تمامی طیف‌های رنگی مناسب است. حتی رنگ‌های سرسختی مانند قرمز، بژ و سبز را با استفاده از این روش می‌توان پاک کرد. پاک کردن با مواد ریموور بدون آسیب و دوران نقاهت است ..

 

مواد ریموور تاتو از ترکیباتی چون هیالورونیک اسید که یک هیدرو کربن طبیعی است، کلاژن تولید می‌شوند که از آسیب و ایجاد زخم‌های پوستی جلوگیری می‌کند

وجود ویتامین سی، هیالورونیک اسید و کلاژن است

عوارض ریموو تاتو ابرو:

اگر پاک کردن تاتو ابرو به ‌صورت غیر اصولی  انجام شود، رنگدانه‌ها کامل محو نمی‌شوند. همچنین سبب می‌شود جای تاتو ابرو به صورت سایه بماند. اگر پیگمنتر مهارت کافی نداشته باشد، احتمال گود کردن یا اسکار و ایجاد گوشت اضافه وجود دارد. اما اگر حرفه‌ای و اصولی انجام شود هیچ آسیبی به پوست نمی‌رسد.

نکات مهم قبل از پاک کردن دائم تاتو:

1- تا یک هفته قبل از ریموو دائم تاتو به هیچ عنوان لایه‌برداری پوستی انجام ندهید.

2- جداً از رنگ کردن تاتو خود بپرهیزید.

3- استفاده از قرص‌های رقیق کننده برای قبل از زمان اجرا ممنوع است.

4- در صورت استفاده از سولار در زمانی نزدیک به نوبت پاک کردن تاتو سبب بروز مشکلات پوستی برای خود خواهید شد.

 

اصول مراقبت‌ بعد از پاک کردن تاتو قدیمی:

1- تا 5 روز از زدن آب به قسمت اجرا شده جدا خودداری کنید.

2- برای ترمیم پوست خود حتما از پمادهای ترمیم کننده که توسط پیگمنتر معرفی می‌شوند استفاده نمایید

3- تا بهبود کامل پوست لازم است تا از لوازم آرایشی استفاده نکنید

4- در زمان مشخص شده برای ترمیم مراجعه نمایید

5- سعی کنید از رفتن به استخر، باشگاه، سونا و حمام آب داغ تا ترمیم کامل پوست خودداری نمایید

6-به هیچ عنوان در معرض مستقیم نور خورشید قرار نگیرید

7-بعد از انجام ریموو تا بهبود کامل پوست به هیچ عنوان لایه برداری پوست انجام ندهید

 

عوارض پاک کردن تاتو قدیمی با لیزر:

1- عفونت کردن محل تاتو

2- پاک نشدن کامل رنگ به دلایل متعدد

3- به جا ماندن زخم و لک‌های قهوه‌ای

4- روشن شدن پوست در ناحیه تاتو نسبت به سایر بخش‌ها

5- به جا ماندن زخم و لک‌های قهوه‌ای

6- آسیب‌های شدید پوستی

7- هزینه بالا

پیمایش به بالا
Call Now Button