تاتو زنانه

 تاتو زنانه و دخترانه

محل قرار گیری تاتو بر روی بدن خانمها شاید یکی از مهمترین دغدغه ها باشد که در زمان تتو سراغ آنها می آید. بر اساس طرح و نقشی که انتخاب می شود می تواند متفاوت باشد.

تاتو زنانه و دخترانه
تاتو زنانه و دخترانه

در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدید ترین تاتو زنانه و دخترانه جلب می نماییم.

 

 طرح تاتو زنانه و دخترانه

طرح تاتو زنانه و دخترانه تاتو خانم ها به سبب لطافت خاص بدنی آنها دارای جذابیتی منحصر به فرد به نسبت مردان می باشد. طرح ها و نقش های تاتو در خانم ها معمولا احساسی تر از سایر نقش ها هستند، به همین دلیل روح را نوازش می دهند.

همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل طرح تتو زنانه و دخترانه فراهم اورده ایم. با سالن تهران همراه باشید.  انجام تاتو در محل مناسب که متناسب با طرح و رنگ نقش باشد، در زیبایی و جذابیت آن نقش دارد. تتو بر روی پای خانم ها پرکاربردترین و پرطرفدارترین محل می باشد که هم درد کمی دارد و هم جذاب است.

 

تاتو دائمی است و پاک کردن آن از روی پوست دردناک می باشد و شما باید هزینه های زیادی را متحمل شوید از این رو بهتر است در انتخاب طرح تاتو روی دست و سایر اعضای بدن حساسیت لازم را به خرج دهید. برای انجام تاتو، به دلیل اینکه پاک کردن آن امکان دارد ممکن نباشد و یا به سختی انجام پذیرد، باید نهایت دقت و توجه را در انتخاب طرح و نقش داشت.

تتو دخترانه بر روی قسمت های مختلف بدن قابل انجام است. به طور معمول خانم ها تاتو خود را بیشتر در ساق پا و پشت گردن, ستون فقرات, ران پا, شانه, ساق دست و … انجام می دهند. برای ایجاد تاتو روی دست می توانید از انواع مدل های ساده و پرکار استفاده نمایید که انتخاب هر یک از این مدل ها به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

 

تاتو ستون فقرات
تاتو ستون فقرات
تاتو دخترانه ران پا
تاتو دخترانه ران پا
تاتو ترقوه
تاتو ترقوه

 

تاتو پروانه
تاتو پروانه
پیمایش به بالا